Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Moto G vagy S4 mini?

Moto G vagy S4 mini?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Moto G, nincs nála jobb telefon a középkategóriában.
2014. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, Moto G (2014)!
2014. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


Igazából mindegy, hogy 2014 vagy az első generációs, mindkettő jobb az S4 mini-nél (hisz szinte ugyanaz a kettő).

2014. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A g-ben kicsit erősebb a proci viszont a miniben több ram van. Super amoled szebb színeket ad viszont a g-ben nagyobb a kijelző. Ha sokat mobil internetezel akkor számolj vele,hogy a g-ben nincs lte. A g-ben tiszta android van,viszont a minire is tudsz rakni.
2014. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minek vegyem egy sz.r samut, amit még babrálni kell hogy használható legyen (és a cyanogen nem tiszta droid), amikor ennél stabilabb a moto g babrálás nélkül.

És a 4g felesleges. A HSPA is elegendő (szvsz)

2014. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Használható az így is. Lásd több millióan használják gyárival.

Cyanogen nem tiszta android igaz,nem is erre gondoltam mert létezik még más rom is,viszont jobb mint a szűz,hisz a felhasználok szerkesztik.

A 4g meg lehet neked felesleges mert nincs ott lefedettség ahol laksz vagy nem használsz mobil netet.

2014. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Bp-i vagyok, szóval van 4G lefedettség, sokat netezek, és tökéletesen meg vagyok elégedve a HSDPA-val.

Észre sem veszem a különbséget a mobilnet és a WiFi között, minden gyorsan betölt, nem kell várni, stb.

Ha mobilnetről torrenteznék akkor már tényleg számítana a 4G, de arra hogy max Youtube-ot nézek, böngészek, meg közbe még Spotify-ról streamelek bőven elég a 3G is, mert ilyen dolgok esetén inkább a telefon sebessége számít, mint a mobilneté.

2014. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9mm: hiába akarod fényezni az s4 minit akkor is jobb a moto g
2014. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor úgy látszik Moto G lesz! :)
2014. dec. 24. 18:03
 10/11 anonim válasza:

És szerintetek a Moto G xt1039 és a Xiaomi Redmi 1S közül melyik a jobb választás?

Én ezek között vacillálok, mert csábító a Xiaomi sokoldalú oprendszere, de nem tudom mennyire megbízható hosszú távon a telefon (gondolok itt arra, hogy nem lesz e használhatatlan 2 éven belül).

2015. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!