Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Motorola Moto G-t...

Megéri Motorola Moto G-t venni? (a 2014-es) És akinek ilyen telefonja van, azt mennyire zavarja, hogy nem magyar nyelvű?

Figyelt kérdés
Telefonálásra, zenehallgatásra, játékokra, videó nézésre, internetezésre használnám. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. dec. 23. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tud az magyarul, csak a felhasználó... khm. Nem hiszem el, hogy létezik olyan Androidos telefon ami ne tudna magyarul.
2014. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1


Gyárilag tényleg nem tud magyarul, custom ROM telepítése után viszont már tud.


Egyébként a legjobb középkategóriás telefon, szerinted akkor mégis megéri?


Az meg hogy gyárilag nincs benne magyar nyelv nem valami zavaró, elég ritkán kell a beállításokban járkálni, ha meg mégis ott jársz akkor annyit még csak tud mindenki, hogy mi az a display meg sound.

Ha meg nem akkor CyanogenMod vagy akármi telepítése után szinte ugyanúgy néz ki, mint a stock ROM, ráadásul többet is tud.

2014. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megeri megvenni. A nyelv pedig szerintem hacsak nem vagy 40+os, akkor nem olyan fontos tenyezo.
2014. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nahykn szeretem, gyors, jó képeket csinál, nem fagy le, nem kell ennél több...Jah és az ára...nevetségesen alacson a minőséghez képest...
2015. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!