Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet belső tárhelyet...

Hogy lehet belső tárhelyet növelni Sony Xperia E3 telón?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most december elején vásároltam egy Sony Xperia E3-as telót. Korábban HTC Desire C-m volt, amivel az utolsó 3/4 évben elég sok gondom volt, így mérföldekkel jobb az új telóm. Az elmúlt hetekben már kitapasztaltam a használatot, viszont két dologgal találkoztam. Jól szuperál, gyorsan fut, nem fagy. A belső (telefon) tárhelye 4 GB, ebből 2 GB amit "szabadon" lehet felhasználni. Ezen kívül van benne egy 8 gigás memóriakártya. Képeket, zenéket mindent az SD kártyára mentek, a kamera beállítása is így van. Találkoztam azzal a problémával, hogy megtelik a belső tárhely. Ezen hogy lehet segíteni. Új progikat nem töltöttem még rá, csak a Face Messengert, de az az SD kártyáról fut. A fotózás során azonban van egy olyan érzésem, hogy automatice mégis a belső tárolóra menti, pedig mindent átmásoltam már. Ez mitől lehet? Mit javasoltok belső tárhely problémára? Köszi előre is a segítséget.



2014. dec. 24. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jah csak az nem működik nagytöbbségben...
2015. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Spilerke ***** válasza:
#11 Mármint mi nem működik? Az APK-val való rootolásra célzol? Van jó néhány program erre, mint például a RootKing, Towelroot, Z4Root stb. De viszont a vírusirtó kötelező, mert nem vállalok felelősséget az esetleges károkért, vigyázni kell ezekkel. A RootKinghoz nem kell külön root jog engedélyező progi, mert alapból vannak neki olyan, de a többihez igen.
2015. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!