Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefon nagyon sokszor...

Ha a telefon nagyon sokszor van töltőn akkor az hosszútávon károsíthatja az akkumulátort?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha iskolából hazaérve felrakom töltőre és másnap reggel veszem le mikor elindulok az hosszútávon ronthatja az akkumulátort? Előfordult amikor nyáron 2-3 napig elő sem vettem a telefonom akkor végig töltőn volt (usb-el töltöm gépről) attól lehet valami baja? Mert igaz hogy a mostani akkumulátorom már 3 éves de örülök ha kihúzom vele hazáig.

2014. dec. 24. 18:35
 1/4 anonim válasza:
Szia! Az én aksim 5 éves, és most vettem újat, mert fél óra alatt lemerült. Ugyanígy voltam, mint te, hogy sokat hagytam a töltőn és valószínűleg ez volt a baja (meg a kora is :P). Ne hagyd sokat töltőn, persze ha muszáj, mert nem bírja, akkor inkább vegyél újat, nem drága.
2014. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

nem lesz baja,van hogy én is félnapokra vagy tovább rajta hagyom,túltölteni nem lehet,ha rajta van az meg nem árt.

egyébként is tovább kell tölteni a telefonokat mint amikor jelzi hogy 100%on van,mert valójában akkor még nincsenek 100%on csak úgy érzékeli mert a feszt már eléri,csepptöltés még megy nekik tovább és úgy tudják ténylegesen elérni a maximum kapacitásukat.

2014. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Épp most vettem új aksit, ezért is akartam meggyőződni róla nehogy elrontsam :D
2014. dec. 24. 19:02
 4/4 dirtboy ***** válasza:

ne aggódj nem tudod elrontani töltéssel,ami károsítja az pont a nem töltés,nem szeretik ha le vannak merülve.

bármikor rá rakhatod és bármeddig rajta hagyhatod.

2014. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!