Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp vs Iphone 4s...

Sony Xperia Sp vs Iphone 4s kinek melyik és miért? Jó és rossz tulajdonságaik rejtet hibák . Melyik lenne hosszútávon érdemes?

Figyelt kérdés
1 hónapot dolgoztam a pénzért amin telefont vásárolnék és megrekedtem e két eszköz között.. csak a baj, hogy nincs pénzem másikat venni minimum 1-2 évig szóval a többségre bizom nem akarok mellé fogni

2014. júl. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az iPhone-ok elég tartós telefonok de ugyanakkor az SP olcsóbb is jobb is, én biztos azt vennék, ha az iPhone lenne olcsóbb akkor is
2014. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

iphone!

Sp akad és szar a kamera

2014. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

volt amikor akadt az SP a 4.3-as androiddal de már kijavították és nem hinném hogy szar a kamerája, lehet hogy minimálisan jobb az iPhone-é de úgy is aki profi fotókat akar készíteni azt nem telefonnal fogja csinálni

4s: [link]

SP: [link]

2014. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet néha akadozik a rendszer, mert android de mos azt nézzük majd nem úgyan azt tudja, mint az iOs csak nincs agyon fejlesztve meg már mióta munkálkodnak ezen a sony meg most csak kb 2 éve van újra így komolyabban piacon.. utána néztem rendesebben és rájöttem hülyeség az Iphone az divat telefon.. lehet uhh de jó stb de ennyierővel meg pénzért ha ilyen tudás kell veszek laptopot :D nekem nem kell 4 magos mit tudom én milyen telefon.. :DD a kérdés az ár miatt született meg hát ,mert hallottam innen onnan érdekes dolgokat és elbizonytalanodtam! De most már tudom..SONY XPERIA SP az a legjobb választás..
2014. aug. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!