Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor kapom meg az Android...

Mikor kapom meg az Android Lollipop-t?

Figyelt kérdés
A Nexus 5 készülékemen még mindig Android 4.4.4 van, nem látom egyenlőre a Lollipop OTA telepítőjét. Jobban tenném, ha gépről, manuálisan installálnám, vagy várjak még? Ha az előbbi, melyik leírást kövessem? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. dec. 24. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudod frissíteni, akkor miért ne..?
2014. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:
81%
Ha még frissen vetted akkor még várni kell 2-3 hetet míg megjön OTA-n.Nekem egy hete van meg az N5-öm nekem sem jött még meg,de kivárom,meg annyira nem sürgős amennyi rosszat olvasok a lollipopról lehet fel sem rakom még.
2014. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is frissen vettem! Köszönöm a választ, megy a zöld kéz:) Remélhetőleg mire megjön, már egy bugmentes változatot telepíthetünk fel :)
2014. dec. 24. 20:35
 4/4 kérdező.. ***** válasza:
Bízzunk benne!:)
2014. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!