Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban ilyen lassú, gyenge...

Csapo1002 kérdése:

Valóban ilyen lassú, gyenge ez a telefon?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei Ascend Y300-as telóm és pl. a Facebook alkalmazást csak a sokadik próbálkozásra sikerül megnyitni. Egyfolytában azt írja, hogy a "Facebook alkalmazás leállt..." Van esetleg másnak is hasonló tapasztalata ezzel a telefonnal?
2014. dec. 25. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy végigolvastam a telefon hardverét, rájöttem egy pár dologra: 1 GHz, 1 magos processzor és 512 MB RAM az android 4.1-4.3 szériának kevés. Ahhoz, hogy jól fusson, kőkemény optimizálásra van szüksége a Huawei-nek.

Ami magát a hardvert illeti, nem mai összeállítás. Ha nincs rá hivatalosan, akkor egy Android 4.4 alapú főzött ROM-mal (pl. CyanogenMod 11) szerintem sokkal jobban futna.

2014. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Huawei g510-m van, nekem, ritkán fordul elő ilyen.

asszem a nyári ribimnek volt pont olyan teloja mint neked, de neki is rendesen ment.


Lehet ráférne egy hard reset a telodra, egy idő után nekem pl a címtárnál jött elő, hogy folyton bekrepált mikor kellett.

2014. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
GehZurHölle! Olyat nálam is csinált már párszor, hogy a "Címtár szolgáltatás leállt"! :(
2014. dec. 25. 12:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Le tudnád írni a műveletnek a menetét?
2014. dec. 25. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Az az, 10ből 10x bezárta a pcsbe...

kikapcsoltam, kivettem az aksit, bekapcsoltam, aztán azóta nem volt ilyen, bár néha mikor hívnak, kiírja, hogy a címtár bekaksizott, de hát ez van.

Egyik sem tökéletes, ha majd nagyon idegel már, fogom és hard reset...

2014. dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező


Ne csináld azt amit az első mond, a legrosszabb ötlet főzni a telefont...

Haverom Sony-val megcsinálta, azóta egy sz..., jó a gyári oprendszer, főleg mivel huaweinak egyéni a felülete is!

És szerintem csak több kárt okoz mint hasznot a főzés.

2014. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen GehZurHölle, aki technika analfabéta az ne kezdjen hozzá.Egyébként minimális hozzáértés is elég, meg egy kis angoltudás hogy pontosan arra a típusra való ROM kerüljön fel a telóra és pontosan úgy ahogy le van írva.
2014. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Kérdező, ha még nem hallottál ilyesmiről, akkor szerintem is hagyd. (Hozzá nem értés vagy olyan típusú készülék esetén lehetetlen visszaállítani a garanciális állapotot garanciális szervizelés esetére.)

Mindenkinek más a véleménye a témáról, de nekem egy Galaxy Ace 3-on a gyári samsungos rendszer után megváltás volt a CyanogenMod. Én személy szerint szeretem az eredeti Androidot, ami nincs benne, azt letöltöm a Play-ről. Bár igaz, ha nagy Samsung fanatikus lennék, akkor én is szidnám a CyanogenMod-ot. XD

2014. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!