Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell a Windows Phonera a...

Hogy kell a Windows Phonera a számítógépről adatokat át rakni? Milyen alkalmazással, már ha van ilyen?

Figyelt kérdés
Zenéket szeretnék rakni a 8.1-es windowos telóra

2014. dec. 25. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen rádugod gépre, ott lesz egy olyan eszköz, hogy windows phone, kiválasztod, hogy telefon vagy sd kártya, és music mappa
2014. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem simán látja a gép, mint egy pendrive-ot. És simán enged másolni ugyan úgy ahogy az előttem író leírta.

Nem kell semmilyen külön plusz programmal meg driverrel szarakodni mint a Samsungnál.

2014. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nyomtatóként kezeli a 8.1 a telefont, viszont ez máshol eltérő lehet.

HA te nem látod a telefont gépről, akkor kapcsold ki a telót, dugd rá a gépre, hagyd hogy bekapcsolja magát, és megoldja a gép a többit. Mindenképpen látnod kell a telefont ez után.

Fogod a fájlokat, átmásolod, és ennyi :D


De programok is vannak erre, javaslom NEKED IS hogy olvass az interneten hogy mit hogyan kell.

2014. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és egyértelmű válaszokat. Akkor veszek USB-t :)
2014. dec. 25. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyárilag nem adtak hozzá? Elvileg a töltőnek is már mikro-USB-snek kéne lennie, amiről leválasztható a kábel.

Legalábbis az enyém ilyen. Mivel az USB mint a nevében is benne van, univerzális, tehát ha volt usb kábel az előző telódhoz, az is jó lenne hozzá.

2014. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

._. nem volt logikus számodra hogy adatkábel kell hozzá ?

Megoldhatod hogy átküldöd Wi-Fi-n is...csak az jócskán tovább tart.

2014. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De logikus volt, csak gondoltam megoldható egy alkalmazással is interneten keresztül. Egyébként a régi telefonom USB-ével kiválóan működik :D
2014. dec. 27. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!