Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb?...

Melyik telefon a legjobb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Okostelefon vásárlás előtt vagyok és nem tudom melyik a nekem legmegfelelőbb! Fontos hogy maximum 40.000-t tudok rászánni

Igényeim: Minimum 5mp autófókuszos vakus kamera, előlapi kamera, t-mobile vagy kártyafüggetlen! minimum 2 magos processzor és min 512mb ram


2014. dec. 25. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Alcatel Pop C7 (7041X)

5mpx-es. Autofokuszos Vakus Kamera, előlapi kamera, 4 magos 1.3Ghz-s Proci, 1Gb Ram. Csak Vodafone-nél kapható 1Gb rammal, ha függetlenül veszed valahol, azokba nem lesz 1Gb ram, csak 512.vodafone forgalmazza csak az 1Gb-os verziót. Ez a 7041X. Én is úgy vettem 35-ért a Vodánál, és ki függetlenítettem 4 ezerből egy Gsm-be, így ugyan annyiba van mint egy független, csak igy 1Gb ramom van.

2014. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kérdező.. ***** válasza:
Még ha hozzácsapsz 8k-t vehetsz egy nexus 4-t expansyson.
2014. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Motorola Moto E

Karbonn Android One Sparkle V

Lenovo A536

Nokia Lumia 636

Microsoft Lumia 535

Doogee Dg800

2014. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!