Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha az iPhone-mat...

Mit tegyek, ha az iPhone-mat nem tudom aktiválni, mert nem tudom az Apple ID jelszavát?

Figyelt kérdés

A probléma rendkívül bonyolult, mivel kézről vettem az iPhonet, és a régi tulaj Apple ID-je kellene. Az email címet tudom, de a jelszót nem, és semmiféle képen nem tudom felvenni már a kapcsolatot a régi tulajdonosával, vagyis próbálkoztam, kisebb nagyobb sikerrel.

A probléma ott kezdődött, hogy beállítottam egy nagyon egyszerű jelszót..több óráig ugyan ezt használtam, majd egy idő után nem fogadta el. Lassan megfontolva is beírtam, a régieket is, mégsem fogadta el. Kikapcsoltam, ami nagy butaság volt, mivel 6 próbálkozás után letiltotta a készüléket, és minden egyes próbálkozásom után rátett 5 perc plusz várakozási időt, az újra próbálkozásra. Már a 60percnél utánanéztem, hogy mi ilyenkor a teendő. Újratettem elkeseredésemben az egész telefont. Ezután bekapcsolt, minden simán ment, majd kiadta: Az iPhone aktiválása ...Ez az iPhone jelenleg hozzá van rendelve egy Apple ID-hoz xy emailen...Jelentkezzek be..(na hát ez a régi tulajdonosnak az emailje, vagyis apple ID je.) Már az is rettentően bosszantó, hogy ezt nem tudta megoldani, hogy a sajátommal használhassam, de hiába regisztráltam be 2-őt is, csak azt fogadná el. Ilyenkor mi a teendő?? Beviszem és mit csinálnak vele??

Nem tudnak belépni, maximum addig mint én, vagy mit csinálnának vele?? Vagy várjak több hónapig telefon nélkül, hogy visszaír az eladó, hogy itt a jelszó nesze:......?!?!

Rettentően bosszant és kérdem én, ekkor mi a teendő? Köszönöm előre a válaszokat! :(



2014. dec. 25. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy androidos telefont...
2014. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! ...
2014. dec. 25. 18:35
 3/8 Zakathol ***** válasza:
Így van. Vehetsz másik telefont, vagy kicserélteted az alaplapot ami kb anyiba van mint egy használt teló.
2014. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi megoldás nincs? :'(
2014. dec. 25. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Passz, majd valami iphone függő megmondja.
2014. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zakathol ***** válasza:
Nincs más megoldás mert az icloud zár a telefontól független, külső biztonsági megoldás. Pont az a lényege hogy ne lehessen megkerülni.
2014. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak az a megoldás, hogyha tudod a régi tulaj jelszavát, vagy alaplapot cseréltetsz.

Ezért kell ésszel venni használt iPhone-t. Főleg amióta bevezették ezt az iCloud zárat. Így lehet elkerülni, hogy ne vegyen az ember lopott telefont illetve csökkentsék a lopások számát.

Volt egy megoldás ami megkerülte ezt a zárat, de úgy tudom, hogy azt a hibát már javították.

Ha ügyes vagy biztos megtalálod.

2014. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Velem pont ez történt..! Nekem úgy lett megoldva hogy bevittem egy telefon boltba..azt mondták ezt semmiképp se lehet megcsinálni,mindenféleképpen kell a tulajdonos jelszava. Mi mondtuk hogy elfelejtette, Erre azt válaszolták hogy mikor ezt csinálta e-mailben meg kellett hogy kapja a jelszót,vagy újra le lehet kérni..! Így is történt,és végül sikerült. Tudom nem sokat segitettem mert ahogy olvastam nem nagyon tudod felvenni a kapcsolatot a tulajdonossal
2016. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!