Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok egyet se...

Miért nem tudok egyet se megnyitni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy ugye youtube-ról töltök le zenéket, youtube mp3 downloaderrel (amit ugye le kell tölteni) és most kaptam új telefont (samsung galaxy s5) és valami oknál fogva, nem tudom lejátszani, az eddig gond nélkül lejátszott zenéket, és még az újakat sem, pedig semmin nem változtattam :'( Mit tudok ennek tenni??

2014. dec. 25. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán valamiféle fáljvédelem?


De minek használsz programot?


A clipconverter oldal bármit leszed.

2014. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert így nem kell egyesével letöltögetnem, hanem csak 'tetszik'-elem, és automata letölti a kedvenceket
2014. dec. 25. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nem YT-ról letölteni valamelyiket, hanem alapból zeneformátum legyen. Ha így működik, akkor a program lesz a ludas.
2014. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor honnan töltsek le?? :o
2014. dec. 30. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
zippyshare például.
2014. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!