Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L telefon hibája...

Sálálálálálálálá kérdése:

Sony Xperia L telefon hibája kikapcsol a képernyő hívás közben és akkor kapcsol be ha valaki akit hívtunk leteszi a telefont mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Bárkit hívok a telefonon a képernyő automatikusan kikapcsol nem reagáll csak akkor ha a hívott személy a telefont leteszi . Gyárilag újraraktuk hibakódot is írtunk be elvileg minden megfelelően működik .Mit tehetek ilyenkor ? a készülék vadi új

2014. dec. 25. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

neharagudj, de jót nevettem!

ez nem hiba!

ennek ez a dolga,

mert mikor beszélsz a képernyő

1- fölösen minek menjen?

2-zavarná a szemedet a fénye


minden telefon ezt csinálja az ég világon!

nyugodj meg

2015. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 robbyt válasza:
Én a válaszon nevettem jót. Addig oké hogy kikapcsol a kijelző de nem reagál utána semmire. Ez nehezen nevezhető normálisnak. Valószinüleg a telefon típushibája. Az enyém pont ezt csinálja az elérhető legújabb gyári szoftverrel is. (C2105_15.3.A.1.17_T-Mobile_HU)
2016. febr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 robbyt válasza:
A proximity szenzor kikapcsolásával oldottam meg a problémát. Így nem kapcsolja ki egyáltalán a kijelzőt hívás közben. A play áruházban sok program van amivel kikapcsolható a szenzor.
2016. febr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez volt nekem is a problémám, csak Nokián. A proximity szenzor kikapcsolja a kijelzőt hívás közben, ha érzékeli a fejed. Ha elveszed, bekapcsol. Ha nem kapcsol vissza, akkor le van takarva a proximity szenzor vagy koszos. Csinálj neki helyet, ne legyen nagy fizikai nyomás rajta, tisztítsd meg, meg tépd ki a fóliát a szenzorlyukból ha van rajta.
2016. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!