Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630 vagy 625 a jobb?

Exad kérdése:

Nokia Lumia 630 vagy 625 a jobb?

Figyelt kérdés
WP lehet hátteret beállitani ez lenne az első WP om eddig csak Android volt. Hátrány/Előnye a WP nek ?

2014. dec. 25. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Atyaúristen megint minden előről, amikor van pár ilyen kérdés...nya m1, akkor lecsó csáppen !


Windows Phone - Jelenlegi legfrissebb változat : WIN8.1 Denim

A Denim frissítéssel jött a mappa létrehozás a képernyőn, az alkalmazástéka, és bugfix (ez az ami téged érinthet).

Windows Phone : Megbízható, gyors, atomstabil rendszer. Nem játékra van kitalálva, nincs rá sok játék, sem alkalmazás, de ami van rá, annak túlnyomó része tökéletesen működik. 512MB RAM = ez nem android, ennek tökéletesen elég. Ha egy 8 gigás telefont veszel, az azt takarja hogy a rendszer lefoglal egy 2 gigát kb, és 6 gigád van neked. Erre annyi JÁTÉKOT, ALKALMAZÁST tehetsz fel, ameddig az a 6 giga el nem fogy (persze ha telenyomod akkor lassul a teló kicsit), szóval ez eddig még mindig nagyon baba :3

Szép képeket csinál, és hát még mit mondjak...kérdezz inkább hirtelen ennyi tört ki belőlem :D

A fejlesztők úgy csinálják meg a szoftvert a telefonjaikra hogy a leggyengébbtől (520) haladnak a legjobb felé. Ha a sorban az első telefonra kész az OS, tökéletesen fut, gyors, és nem bugos, AKKOR mennek a következő telefonra. Ezáltal az összes készülék szuperoptimalizált. Nincsenek összeomlások, nem írja hogy "A kezdőképernyő alkalmazás leállt. |Visszajelzés|OK|"


Kérdezz inkább !

És igen...lehet háttérképet beállítani XD miért ne lehetne ? :D

2014. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És még annyi...hogy logikusan az a jobb amelyiknek jobb a specifikációja :'D

A 630 újabb, a 625 meg szebb szerintem.

2014. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tolem is nyugottan kerdezhetsz
2014. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És...gondolom van facebookod, itt (ahol én is vagyok) szakemberektől kérdezhetsz. Barátságos "kis" csoport :)


[link]

2014. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
630at venném, olyat vettem most családban másnak, és teljesen vállalható telefon, a 625 már régebbi, bár az sem rossz. Már sokan leírták itt is az előnyét/ hátrányát. Én teljesen eégedett WP felhasználó vagyok a stabilitás/egyszerűség/gyorsaság/szépség:)..stb miatt. És nem vágyom vissza az androidra már:) Amikre használom azokra van gyári alkalmazás, és nem kell külsős appokkal telenyomni a telomat. A gyári appok meg ugyan azon elv és kinézet alapján épülnek föl, ami nagyban könnyít a kezelhetőségen, átláthatóságon, és teljesen stabilak is.
2014. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!