Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 60e ft...

Milyen telefont vegyek 60e ft körül? (főként lumia)

Figyelt kérdés

60 000 Ft körül keresek telefont. Néztem az androidosakat is, de a tapasztalatom az, hogy középkategóriás telefonok androidban nem igazán jók. Kivagyok a mostani telefonomtól (Sony), mindig lefagy stb..

Emellett néztem a Lumiákat (konkrétan 735) is, ezek eddig nem tetszettek, szóval nemigazán tudok róluk semmit, viszont olvastam hogy alsó- és középkategóriában ezek a legjobbak.

Mennyire fejlett a wp operációs rendszer?

Wp-nél az egyik bajom az, hogy sokat használom a messengert, rajta azokat az emojis smileykat, ezek viszont úgy láttam hogy nem elérhetők wp-n, úgy ahogy a hangüzenet sem. Na persze, ez legyen a legkisebb probléma.

Vannak olyan alkalmazások/lehetőségek amik az android mellett hiányosak a wpn?

Illetve valakinek van tapasztalata a lumia 735-tel?

Ha van ilyesmi árban megfelelő androidos, annak is örülnék. A Samsungok nem jönnek be (ugyanúgy néznek ki, unalmas), Sony telefonok ilyesmi árban nem igazán jönnek be.



2014. dec. 26. 12:04
1 2
 1/15 kérdező.. ***** válasza:
23%

De vannak jó androidos telók középkategóriában is.

Motorola Moto G 4G a legjobb ebben a kategóriában.

2014. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Kezdjük ott hogy van WP Messengerben matrica küldési lehetőség, és lehet hangüzenetet küldeni is ...

Mindegyik Lumia jó. Ez olyan mint...mint a WP. Mindegyik telefon pont ugyan olyan jó !

Oszt mi nem tetszik bennük ? :D A csempe ? Hát ez van.

Stabil, gyors, megbízható, fagyás mentes oprendszer a WIN8.1 a lumiákon (na meg gépen is). Van rá játék, alkalmazás, nagyon szép képeket csinál, olcsóbban megvehető mint a ratyiPhone meg a Csamcsung. Ajánlom menj be egy telefonosba, ülj le, és fél órát tapogass, simogass egy lumiát...szerintem nem fogod megbánni !


Ha valami kérdésed van, írj privátba vagy...bárhova XD

(facebookos WP csoport -> [link]

2014. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Bocs... * [link]
2014. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Viszont azt olvastam, hogy telefonálni nem lehet messengeren keresztül. Később lesz erre lehetőség?

2014. dec. 26. 13:14
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Motorola Moto G!

A középkategória koronázatlan királya!


[link]

2014. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg lesz arra is lehetőség :)

Még fejlesztés alatt áll a program, de nem igazán foglalkoznak vele.

Előbb-utóbb biztos az a funkció is elérhető lesz.

2014. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Én ugyan ennyiért egy 925-ös Lumiát vettem kb egy hónapja. Szerintem nagyon megérte! Minőségi anyaghasználat és összeszerelés. A Zeiss objektíves kamera nagyon jó képeket csinál.

Eleinte én is tartottam a WP-től, de nagyon aztán bejött. Előtte nekem is egy régebbi Androidos Samsungom volt, de soha többet! Ez a Lumia és a WP nagyságrendekkel jobb telefon.

2014. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Látom az Androidosok meg a kis 10 évesek lepontozgatós kedve megjött :D

EZÉRT mondtam hogy inkább...nézd meg te magad egy boltban.

A boltosok is csak azért akarnak Androidot rádtukmálni hogy többet adj ki egy telefonért. Engem is megpróbáltak lebeszélni a WP-ről, én meg megmondtam nekik hogy : "Na figyeljen...ön itt ELADÓ, én meg a VÁSÁRLÓ. ÉN döntöm el mit akarok venni. Nincs szükségem a félrevezetésére, volt Androidom, meguntam mert szar volt. Nekem azt mondja meg melyik Windows Phone-okat lehet itt kapni, vagy adjon egy készüléklapot és majd megnézem én."

Itt csak annyit érsz el hogy a WP-sek kommentjét leszarozzák, lepontozzák.

2014. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kérdező.. ***** válasza:
Azért vannak jó androidosok is.Igaz 90k felett.
2014. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Igen vannak, 90k felett...és azok is lefagynak, és ott is leáll a kedves kamera alkalmazás, meg a képernyő, meg a net stb...évek óta, egyik android verzióról a másikra UGYANAZOK a hibák jönnek elő. S5-ön, mint az X8-on, S3-mon mint a Mini-n stb...

Én EZÉRT nem veszek androidot többet a k_vaéletben.

Nem foglalkoznak semmivel, csak kiadják egy telefonra azt csumpalumpa. Használod 2 évig, oszt dobhatod is ki, mert arra hivatkozik a szerviz hogy ez már sajnos javíthatatlan, és ilyenekkel van tele a net. Az Androidos telefonok 65%-a meghal 2 éven belül, amíg a Windows Phone, mondjuk a Win 7.8-as modellek még mindig teljesen üzemképesek, semmi baj nincsen velük (kb 10-13%-a hal meg 2 éven belül). És ez azért van, mert egy Androiddal szemben, egy WP-t nem tud megcrackelni egy Kis Pista nevű 10 éves, a Málna utcából. Erről ennyit.

2014. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!