Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok letölteni android...

Nagyzsolt1 kérdése:

Honnan tudok letölteni androidra teljes játékokat a goole play-en kívűl?

Figyelt kérdés
A google play azért nem jó mert lassú net van a telómon és nem tudom a nagy játékokat letölteni,így a gépen töltöm a játékokat és aztán rárakom a telóra!

2014. dec. 26. 12:34
 1/6 anonim válasza:
Beírod google-be, hogy "játék neve apk". Aztán letöltöd az apk fájlt, lehetőleg nem szedsz össze 70 vírust menet közben, majd rámásolod a telefonra, amin engedélyezve van az idegen forrásokból való telepítés, és telepíted.
2014. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam már így de a legtöbb játékból modoltak vannak fent és én nem szeretek moddolt játékokkal játszani!
2014. dec. 26. 12:38
 3/6 anonim válasza:
Hol fent? Még szerencse, hogy a google minden keresésre csak egyetlen találatot ad. A neten mindent meg lehet találni, csak keresni kell.
2014. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A "fent" alatt azt értem hogy fent az interneten!

És azért írtam a kérdést mert már keresgéltem órák óta olyan oldalt ahonnan le tudom töltenia játékot de nem találtam egy normálisat!

2014. dec. 26. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
apkmania(pont)com
2014. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Spilerke ***** válasza:

Meg tudod osztani a netet a gépedről, vagy nem? Wifi-n készül is lehet tölteni, ahogy én tudom.

Nem kell modolt játékokat letöltened, mert általában a (MOD APK) mellett mellékelve van a modolatlan APK is, viszont az interneten ezrével vannak az olyan oldalak is, melyek nem foglalkoznak hackelt játékokkal ilyen a [link] és a [link] weboldal is.

2015. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!