Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Üdv néktek! Tudok sok nyelven...

Üdv néktek! Tudok sok nyelven programozni, most az Androidra akarok rámenni, játékokat akarok készíteni telefonra. Vannak ötletein. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mit kell telepíteni egy PC-re, hogy tudjak fejleszteni? Jöhetnek konkrét linkek is.

2014. szept. 11. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Java hogy megy?
2014. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak én gondolom úgy hogy aki sok nyelven "tud" programozni az már tudja használni a google kereső szolgáltatását?
2014. szept. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a sok nyelven tudok programozni általában annyit takar, hogy van egy haverja, aki legalább 3 nyelven megmutatta már neki a hello worldöt.

Egyébként nem tenne fel semmi ilyesmi kérdést.

Teljesen fölösleges erőfeszítés részéről, részünkről is.

2014. szept. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SimkoL ***** válasza:
Embarcadero RAD Studio XE5.... és tovább. Azt hiszem még mindig 30 napig van a trial periódus. Android, iOS, Windows és OS X-re lehet vele fejleszteni. De ilyen kérdés után szerintem 'kínai' lesz. Ne lepődj meg telepítve több mint 11 GB :) és mobil fejlesztéshez internet elérés kell. Cserébe nativ kódot készít stb...
2014. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Köszönöm a kommenteket, még a kevésbé kedveseket is. A helyzet az, hogy elmentem egy irányba, mert azt mondták, hogy az lesz a jövő, aztán változott a világ és ezért szeretnék Andriodra tanulni. Csak azért titeket kérdeztelek a google helyett, mert nem akarok 10 féle fejlesztési környezetet feltelepíteni, aztán törölni, mert van jobb.

De amúgy senki nem születik az adott nyelv tudorának, mindenki elkezdte egyszer. Ez vagyok én. Eddig nem nagyon tapasztaltam programozók között lenézést és pejoratív hozzáállást, de ez van. De értem én, a GYK nem mindig az intelligens kérdezők és kérdések helye, de ez most véletlen az volt.

Vagyis mit érdemes feltelepíteni? (XP alá, ez marad is, mert a másik nyelv miatt maradnia kell)

2014. szept. 16. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!