Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Akai vagy...

Melyiket válasszam? Akai vagy lenovo?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy telefont és a lenovo a 536 és az akai glory o3 között gondolkodom mert mind a kettő eléggé szimpatikus és igazából nem is sok köztük a különbség ahogy így nézegettem illetve azt hallottam hogy az akai japán márka de nem vagyok benne biztos,és az lenne a kérdésem hogy nektek mi a tapasztalatotok,melyik gyorsabb,melyiknek jobb a kamerája,melyikkel járok jobban?
2014. dec. 26. 14:10
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Lenovo
2014. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lenovo A536-ot
2014. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lenovo!
2014. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yosimitsu01 ***** válasza:

a lenovo többet tud

karira kapta asszony

70 telot hasonlitotam össze egy exel táblában

40000-ig

a lenovo gyert

40 ig a legjobb telo

4mag 1giga ram. a legtöbb 512mb még a drágább idolban is.


ja gyári lenovo csomagban folia + tok

2014. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

és az utólsó vállaszolótól szeretném kérdezni hogy rendelte vagy boltból vette? és meylik boltból/oldalról?

2014. dec. 27. 15:12
 6/7 yosimitsu01 ***** válasza:

én fehéret szeretem volna. emagnál rendeltem, nov 10 én de csak 2015jan-ra lesz. www.euronics.hu keresés után oldalt ki irja azon boltok nevét ahol még aznap reggel volt még.

tehát ha azt irja hogy az x boltban van, akkor hivd fel és ted el magagdnak

2014. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

2013. augusztus 26-án vásároltam az Interneten keresztül ATD-TECH KFT-től ( 1107 Budapest, Száva utca 9. ) egy AKAI PHA-5800 5" Android okos telefont 40.000 forintért.


A jótállási időn túl a telefon akkumulátora ismételten – korábban egy alkalommal nagy nehezen már kicserélték ezt – tönkrement, a készülék használhatatlanná vált. Több hónapon keresztül tartó utánjárásom eredményekén végül a forgalmazó cég alkalmazottja arról tájékoztatott, hogy többet már nem fognak kapni ilyen akkumulátort, ezért a kérésemet nem tudják teljesíteni. Felháborodásomra az ügyintéző flegma stílusban úgy reagált, hogy ott reklamálok, oda megyek, és azt csinálok, amit akarok.


Negatív tapasztalataim miatt senkinek sem ajánlanám, hogy Akai márkájú terméket vásároljon, és ezzel több ezer forintot ajándékozzon a forgalmazó cégnek olyan készülékért, amit rossz esetben még egy évig sem lehet használni.

2015. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!