Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomba venném ezt a...

Smittes kérdése:

Telefonomba venném ezt a memóriakártyát, vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Erről beszélnék, viszont az a kérdés, hogy valakinek van-e tapasztalata Kínából rendelt memóriakártyákkal, ugyanis 2 000 forintért egy 64 gb-os kártya sokkal jobban megéri mint egy 8 gb-os kb 3000-ért itt M.o.-n.


2014. dec. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a kínai pendriveokból kiindulva nem lesznek ezek sem hosszú élettartamúak. De 7000 ért már lehet venni kingston 32gb ot is. És az nem fog fél év után ropira menni. V ennyire kell a 64 gb nyi hely?
2014. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne rendeld meg. Én is rendeltem egy 32Gb-os Micro SD kártyát, ha jól emlékszem 1800Ft-ért. Meg is érkezett. Bele is raktam a telefonba, írta is hogy 32Gb raktam rá faszán a cuccokat örültem, aztán amikor 8Gb-ot meghaladta a rá tett adat mennyiség elkezdte elfelejteni az adatokat. Tehát csak 8Gb-ig lehetett használni. Amíg nem haladja meg, teljesen jó volt. Még 2 haverom is rendelt hasonló kártyát, azokkal is gond volt, pl.: olyan is elő fordult hogy 10mb-ot kb 30-35 percig másolt át. A telefon nem tudta olvasni stb... Szóval ne...
2014. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, csak sajnálom a 7k-t egy memóriakártyára, viszont a 8 GB-ot kevesellem. Bár talán elég lesz...lehet amelett döntök, köszönöm a tanácsokat.
2014. dec. 27. 03:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a baj van vele. Olcsó húsnak híg a leve.
2014. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!