Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5310 telefont érdemes...

Nokia 5310 telefont érdemes felújítani magamnak?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne,az egyik kicsit hülye kérdés,fehér burkolatú telefon el tud e színeződni,vagy sárgulni?

A másik nokia 5310 telefonról lenne szó,a jobb oldali felső gomb volt,hogy nem mindig elsőre érzékelt,de most szét kaptam ki szedtem a billentyűzetet,most úgy néz ki jó,lehet elkoszolódás miatt,vagy lassan billentyűzet fólia cserés lesz,vagy esetleg a billentyűzet kophatott egy picit?6 éve van nálam a telefon én vagyok az első gazdája,gondoltam most rendbe teszem,aksi meg ilyenek,meg lehet a színén is változtatok.Csak billentyűzet fóliára nem akarok feleslegesen költeni,lehet inkább a billentyűzetet lenne érdemes cserélni?


Ja és valaki nem ismeri véletlenül ezt a nokia tokot,tartósságra hogy bírja,és ki tud e egyszerűen esni a telefon belőle vagy jól tartja?


Nokia CP-342 tok állítólag bőr tok,de vajon 809Ft ért,biztos nem az,nekem most piere cardin tokom van csak már elég kopottas szegény.

[link]


2014. dec. 27. 14:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!