Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok mobilinternete...

Miért nem tudok mobilinternetet rakni a telefonomra?

Figyelt kérdés
Sziasztok.T-mobileos vagyok.A t-mobile weboldalán van,hogy küldjem el a 14 30-as számra a +NETPLUSZA vagy +NETPLUSZP szót.Kapok vissza egy olyan SMS-t,amiben írják,hogy kapcsoljam ki a roamingot a hangposta igénybevétele előtt.A roamingom ki volt/van kapcsolva,még is folyamatosan ez jön válaszként.Ilyenkor mi a teendőm?

2014. dec. 17. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfizus/kártyás vagy? Ha kártyás akkor szerintem az is lehet, hogy nincs elég pénz a kártyádon a kiválasztott mobilnetcsomag aktiválásához.
2014. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt írják,hogy 200 mb 590/hó,1496 Ft van a kártyámon.
2014. dec. 17. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a 1430-at, kérd az ügyintézőt, ő majd megoldja a net bekapcsolást. Vagy roaming kikapcsolást.
2014. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A telefonszámoddal regisztálj be a T weblapon és normálisan kezelheted a megrendelt szolgáltatásokat és az egyenleget.
2014. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült,köszi :)
2014. dec. 20. 19:11
 6/6 anonim válasza:
Hogyan sikerült? Én is ezzel szenvedek :/
2016. okt. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!