Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Ericsson U...

Van egy Sony Ericsson U telefonóm nem kapcsol be egyszer lefagyott utána kivettem az aksit ahogy szoktam és azóta nem indul újra. Valami tipp h mi okozhatja ezt? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem merult kozbe le az aksi? Egyebkent valami jelzes nincs mikor kapcsolnad be?
2014. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,mert fel volt töltve de töltésre reagál váltódik piros meg a zöld színre is.Bejön a x Peria fel irata két másodperc után kikapcsol.Volt már ilyen és akkor azt mondták h szoftver hibás volt.Megint az lenne?Meg lehet itthon csinálni?
2014. dec. 28. 16:34
 3/6 A kérdező kommentje:
bekapcsolom,a telomat akkor egyböl bejön a sony felirat,utána h x peria és utána szürke képernyő megint ugyanaz a folyamat elöről. :(.köszi a válaszokat előre is
2014. dec. 28. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igy mar mas a helyzet rogton. Tudtom szerint minden telefont (androidost) otthon is ujra lehet szoftverezni. Szoval keress ra neten hogy kell :) pl sony xperia m2 rom update stb
2014. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volna még vmi,nem telepitettem fel a gépre a telomat mig jó vol ha nem ismerné fel a készüléket akkor mit csináljak?köszi,a segitségedet!:)
2014. dec. 29. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Toltsd le irternetrol :)
2014. dec. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!