Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG L65 vagy Samsung Galaxy Ace 3?

LG L65 vagy Samsung Galaxy Ace 3?

Figyelt kérdés

LG L65 a kiszemeltem, nagyon tetszik. Pofás kinézet, szimpatikus maga a telefon, és mivel eddig Samsung mobilom volt, és mondhatni hogy picit "meguntam" így most egy LG L65-öt szeretnék.


Azonban az Ace 3 HD felbontást is tud, és ha jól olvastam akkor 4G-s is, igaz hogy kb 1 évvel régebbi.


Tehát ezek szerint az Ace 3 hardverileg erősebb, de az L65 jobban tetszik.


Az eszemre vagy a szívemre hallgassak? :)



2014. dec. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok akinek az üzenetet írtad :)

Az egyik barátomnak pont Ace 3-asa van és szerintem nagyjából egyforma tudású a két telefon.

Mindkettőnek vannak előnyei, de ha választhatnék akkor L65 mert amiket már leírtam máshol is (gondolom ott "találtál rám" és úgy írtál üzenetet), hogy praktikus apróságok vannak benne, a KnockCode nélkül már "élni sem tudok" :D Ha más telefonja vagy tabletja van a kezemben azt is úgy akarom lezárni, hogy a kezdőképernyőn csak kettőt koppintok, úgyhogy az LG-re szavazok :)

2014. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget,. :)


Még lenne pár kérdésem, remélem tudsz segíteni.


Mini 2-ről váltanék az LG-re, gondolom azért nagy ugrás lenne..hogy vélekedsz erről? Itt egyedül a video felbontása zavar, de végül is van HD kamerám, viszont a Mini 2 is ugyanabban a felbontásban vesz fel, szóval ez a része necces.


Viszont annyira szeretném, hogy nagyon! XD


Tehát egy rosszabb felbontás miatt ne bizonytalanodjak el? Mert ugye 2 éves előfizetés, szóval az ember ilyenkor meggondolja.


Viszont minden másban tényleg jó/jobb, nekem nagyon tetszik. Például a teló formája is nagyon fain. :D


Köszönöm szépen előre is.

2014. dec. 28. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Most hogy mondod, még nem is nagyon videóztam vele :D De egyébként én is Mini 2-ről váltottam és 2 év előfizetéssel vettük a telefont.

Na tehát a videóról nem tudok sajnos mit mondani, de óriási előrelépés a Mini 2-höz képest, úgyhogy szerintem jó választás lesz :)

2014. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LizzyPayne válasza:
100%
A hónap elején kaptam LG L65-öt. Csak ajánlani tudom, mindenben megfelel. Igai fényképezős telefon. Nekem egy telefonokkal (elektronikus dolgokkal) foglalkozó személy ajánlotta az LG-t. Sokáig bírja, nincs az, hogy fél évente szerelőhőz kell futkározni vele. Tényleg nagyon kis szuper telefon. Ezelőtt Samsungom volt, aminek különböző processzoros hibái voltak. Ha jót szeretnél válassz LG L65-öt. ;)
2014. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Már megrendeltem az L65-öt, alig várom.

2014. dec. 31. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!