Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek?...

Milyen mobiltelefont vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Nokia Lumia 520-as készülékem van és nagyon gyorsan szeretném leváltani :D Leginkább a Samsung készülékein gondolkoztam, de szóba jött az LG G2 mini, illetve a Sony Xperia Z1 Compact. Tulajdonképpen internetezésre, facebook-ozásra és sok-sok játékra használnám a telefont. A legfontosabb nálam az, hogy személyre szabható lehessen a készülék (a GO Launcher gördülékenyen menjen rajta)és legyen előlapi kamerája. Olyan telefonokat kerestem idáig, amelyre frissíthető lesz az Android Lollipop, de sajnos nem igen találtam olyat, ami árban is passzolna az igényeimnek. Név szerint a Samsung Galaxy S4 mini-t néztem ki, amely árban is elég jó. Körübelül 4,2-4,7"-os képernyőméret az ideális számomra, nem szeretem a hatalmas kijelzőke. Olyan 60-70 ezer forintot költenék rá, többet nem igen. Remélem tudtok nekem segíteni :) Előre is köszönöm ^^

2014. dec. 28. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vegyél lumia 735-öt!
2014. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"A legfontosabb nálam az, hogy személyre szabható lehessen a készülék (a GO Launcher gördülékenyen menjen rajta)és legyen előlapi kamerája. Olyan telefonokat kerestem idáig, amelyre frissíthető lesz az Android Lollipop, de sajnos nem igen találtam olyat, ami árban is passzolna az igényeimnek."

Ez pont passzol egy lumiára? :D

2014. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaa és azt elfeljtettem, hogy csakis ANDROID jöhet szóba! :)
2014. dec. 28. 17:27
 4/14 kérdező.. ***** válasza:
Motorola Moto G (2nd Gen.) ,jó ár/érték arány és megkapta a lollipop-t :)
2014. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is Moto G, ha a Lollipop fontos. Teljesitmenyben veri a G2 minit, S4 minivel kb azonos, talan kameraban marad alul kicsit. Z1 Compactnal gyengebb, viszont azt nem hinnem hogy megkapod 60 kornyeken.
2014. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És maga a márka jó márka? Szóval nem ilyen névtelen Gigabyte meg hasonló termékek? Azért kérdezem, mert nem igen ismerem, Samsungnál, Sonynál, LG-nél nevesebb, kb. ugyanolyan neves vagy névtelen márka?
2014. dec. 28. 18:03
 7/14 kérdező.. ***** válasza:
Nagyon jó márka,sokkal jobb mint a samsung meg a sony.Ők gyártják most a nexus 6 referenciatelefont is.Tavaly és az előtt az Lg gyártotta őket.
2014. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kérdező.. ***** válasza:
Ja és az alsó kategóriás telefonjaik is megkapták a lollipop-ot az elsők között.
2014. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy sokkal jobb az majd kiderül,mert már nem a google a tulajdonos,hanem a lenovo.
2014. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kérdező.. ***** válasza:
A lenovo is jobb márka mint a samsung vagy a sony,főleg ilyen közép és alsó kategóriában.
2014. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!