Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 elonyok,...

Nokia lumia 520 elonyok, hatranyok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Lumia 530-ban gondolkozz. Olcsóbb (T-Mobile-nál 20 ezer forint), hardverileg megegyezik az 520-szal, az operációs rendszere viszont frissebb (WP 8 helyett megkapta a 8.1-et). Ha az árából indulok ki, akkor abszolút nincs hátránya. Szinte mindent tud, amit a felsőkategóriás készülékek is, legfeljebb nem olyan gyorsan. Stabil, egyáltalán nem fagy.
2014. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia 520 is megkapta a frissitest, sot meg a Denim frissitest is. Ezzert az arert nincs hatranya , es nagyon jo telefon. Egy hatranya van az ,hogy nincs blic rajta.
2014. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előnye:a rendszer nem fagy,nem akad,minden rendben van vele.


Hátránya: Windows rendszer egyszerűen borzasztó,mind az alkalmazások terén,mind a kinézetbe. Hiányzik belőle egy csomó minden,ami még a 4,5 éves telefonomban is benn van,ezen felül kispórolták belőle az anyagot,mint állat,meg a lapja se rendes üveg.Én 2x törtem össze,semelyik alkalommal nem kellett volna összetörnie.

Ne vedd meg!

2014. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!