Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem egy olyan problémám...

Szemerszki Nóra kérdése:

Nekem egy olyan problémám van, hogy vettem használtam egy Samsung Galaxy S4-et, és lassan működik. Leszedtem rá a CM Security vírusirtót és talált egy gyári alkalmazáson trójai vírust (OperaService) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Legjobb ha gyári visszaállítást csinálsz. Kapcsold ki a telefont, majd nyomd meg egyszerre olyan 8 másodpercig a hangerő fel, a ''home'' (középső gomb), és a bekapcsoló gombokat. Ki fog jönni pár menüpont angolul. A hangerő fel és hangerő le gombbal tudsz ebben a menüsorban navigálni. Navigálj a ''wipe data/factory reset''menüpontra, azon belül pedig ''yes''-re. Vársz egy kicsit, majd visszakerülsz a fő menübe a recoveryn belül. Most navigálj a ''wipe cache partition''-re, és ott is a ''yes'-re. Itt is vársz egy kicsit, majd megint a recovery főmenüjében találod magad. Itt nyomj egy ''reboot system now''-t, és ennyi. Olyan lesz, mintha leg először kapcsolnád be a telefont, vagyis nagyon gyors lesz. Az legelső indítás a gyári visszaállítások után olyan 5-10 percet vesz igénybe. Ja azt elfelejtettem leírni hogy a recovery menüben a bekapcsológombbal tudsz kiválasztani dolgokat. Ezzel nem veszik el a garancia, de gyári állapotba kerül az eszköz. Remélem segíthettem, ha sikerült/ elakadsz valamiben nyugodtan írj, segítek.
2014. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt egy videó is: https://www.youtube.com/watch?v=Tn_tLPGovM4

itt csak a 0:50 másodperctől mutatja hogy hogyan kell.

2014. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
...vagy megkeresed a menüben a gyári visszaállítást.
2014. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a recoverys visszaállítást célszerűbb végrehajtani, mint a menüben találhatót.
2014. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs más választás ilyenkor, mint a gyári visszaállítás. az kalandmentes, és tiszta lesz a masina.


használt gépnél ez alapvető, akkor nem ér meglepetés.

aztán egyből fel a clean mastr, és tiéd a pálya...hasítani fog, mint a szél...


jó a teló, az előző tulaj szórakozott.

2014. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem ezt adja be:

( Recovery Mode)

( Fastboot Mode)

( Normal Mode) és fejjel lefelé adta be... mit tegyek?

2014. dec. 28. 22:46
 7/9 A kérdező kommentje:
gyárilag már visszaálitottam 2x is, de a clean master is megtalálja ezt a trojai vírust
2014. dec. 28. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó isten...
2014. dec. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom nem nagyon értesz az ilyenekhez.. Szerintem legjobb lesz ha elviszed a mobilt a szervízbe
2015. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!