Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni...

Melyiket érdemesebb megvenni + Miért?

Figyelt kérdés
Samsung s4 mini vs HTC Desire 816

2014. dec. 29. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak hasonlítsd össze a kettőt, szerintem eléggé egyértelmű:


[link]


[link]

2014. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Htc ujabb telo, jobb kijelzovel, jobb cpu-val, jobb kameraval es jobb akksival. Hatranya, hogy eleg nehez, de ha ez nem zavar akkor siman jobb valasztas.
2014. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Htc ujabb telo"


Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy jobb.


"jobb kijelzovel"


Ezt nem mondanám, PPI szinte pont ugyanakkora, csak a Samsung AMOLED a HTC S-LCD2 (lényegében IPS), valaki ezt szereti jobban, valaki azt.


"jobb cpu-val"


Mindkettőben Snapdragon 400 van, ilyen baromságot hogy írhat egy ember? Oké, nem ugyanaz a változat, de nagyjából ugyanolyan erős.


"jobb kamerával"


Nagyobb felbontás nem feltétlen jelenti azt, hogy jobb képeket csinál, bár ehhez kéne mintaképeket nézegetni, engem meg annyira nem érdekel hogy most ezt megcsináljam.


"jobb aksival"


Ez vitathatatlan, 2600>1900, de azért az 5.5"-es kijelző többet is fogyaszt, mint a 4.3-as, szóval azért nem akkora a különbség.


Az meg hogy nehéz a telefon semmit sem jelent, 165 gramm szerintem senkinek sem megerőltető, 5,5"-es telefon meg nem csoda, ha nehezebb, mint az átlag, az ugyanekkora kijelzővel rendelkező iPhone 6 Plus még ennél is több.

2014. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, te tuti valami Samsungot istenítő emberke vagy. Hiába írod itt ezeket, a HTC ezt a S4 minit mindenképpen leveri.
2014. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!