Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 4 és a...

Samsung Galaxy Ace 4 és a Huawei Ascend G620s közt vacilálok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Attól félek a Huawei tul nagy és kicsi az akksija!?

Ace 4-nél meg a kijelző felbontása aggaszt !?

Akinek van g620S milyen az egykezes használathoz?


2014. dec. 29. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pontosan a nagyobb felbontás miatt NEM ajánlom a Huawei-t, mert azért mégis mennyire lehet elég egy ilyen SoC egy HD kijelző meghajtásához. Valószínű hogy játék közben vagy bármilyen komolyabb grafikai műveletnél már meglátszana a teljesítmény csökkenés.
2014. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1


Snapdragon 410 tökéletesen elég egy 720p-s kijelző meghajtásához, példa erre a Moto G, amiben "csak" Snapdragon 400 van (ami egy fokkal gyengébb a 410-nél), 720p-s kijelzője van, és még a nála drágább telefonokat is lekörözi teljesítmény terén (bár ez a stock Androidnak is köszönhető, Huawei-en az Emotion UI valószínűleg rosszabb, de játékoknál ez nem nagyon játszik szerepet).


Persze nem kérdéses, hogy ugyanazzal a SoC-al az Ace 4 teljesítménye jobbnak kell, hogy legyen, hisz a Huawei esetén ugyanazzal a hardverrel kell 2.25x annyi pixelt kirajzolni, de ettől függetlenül a Huawei sem lassú.



Én a jobb kijelző miatt mindenképp a Huawei-t választanám, bár az aksija nem valami nagy.

2014. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !

Mondjuk az ace 4 217 ppi-re jön ki a Huawei 293 ppi-re

Azért annyira nem nagy a különbség nem?

2014. dec. 29. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed észre.
2014. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a g620s jobb döntés lenne, frissen 1-3 ora zene, bekapcsolt net és wifi mellett, auto féyerőn játék, videózás mellet 2 napot 1-2 napot bir
2015. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg jó választás volt ! Már megvettem a huaweit , tesómnak van Galaxy Ace 4-e !

Talán egy picikét gyorsabb az , meg szebb az Amoled kijelző , de azért látni a pixeleket !

A Huaweinek szép a HD kijelzője tényleg kibir 2 napot !

2015. márc. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!