Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen nyelvet vagy egyébbet...

Milyen nyelvet vagy egyébbet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek a számítógépek,mobilkészulekek(maga az operacios renszer...Windows,Android stb.) Régebben tanultam HTML t...kitartó vagyok de sajnos a matematikat elhanyagoltam ...tudnátok ajánlani valami programozasi nyelvet vagy egyébb ,,foglalkozást,, ?? Jól megy az Angol is :) légyszives normalis válaszokat adjatok, senki se ugy született hogy mindenhez értett, és engem ezek a témák érdekelnek legeslegjobban ami mobilokkal vagy szamitogeppekkep kapcsolatos... (nem Magyarországról vagyok bocsi a hibákért)
2014. dec. 29. 23:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába írtam ...
2014. dec. 29. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha maguk a platformok érdekelnek, akkor kezdésnek Java, utána C, C++, és egy kis Assembly. Aztán mehetsz szoftverfejlesztőnek például, vagy programozónak is, elég komoly helyekre.


Vagy ha a matekba beletartozik az is, hogy nem látod át a logikát, akkor én a helyedben rendszergazdának mennék. Igaz, ott inkább a hálózatkezelés és a hardver az, amivel inkább találkozol, de nem rossz meló.

2014. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a normalis választ :)esetleg tudsz adni tippet ahol fejleszthetem a tudásom ? (Rendszergazda)
2014. dec. 30. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyetemen a C-t tanították először, hogy megértsük, hogyan kell programozni
2014. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb egyetemnél szerintem elérhetőek a fóliák, de ha gondolod elküldöm a miénket (C)
2014. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendszergazdaként főleg tanfolyamokra érdemes menni. Sokan mondják, hogy az ECDL-el kezd, de teljesen felesleges. Papírként kb. semmit nem ér, amit meg meg is tanulsz, nem fogod túlzottan használni. Ami egy komolyabb dolog, az a Cisco vizsga. Igaz, szép ára van, de cserébe egy igen jó papírod lesz. Na meg persze egy alap rendszergazdai és Linux tanfolyam sem árt.


Ha legalább a rendszergazdaid megvan, akkor közben akár már dolgozhatsz is, így lesz szakmai tapasztalatod is.

2014. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!