Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettem egz Samsung...

Tegnap vettem egz Samsung Galaxy Ace 4-et. Az eladò azt mondta, soha ne hagyjam lemerülni. De én úgy tudom, pont hogy hagyni kell kisütni az aksiját. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta, ha mègis lemerül, akkor a sajàt töltője màr nem fogja tudni tölteni, hanem herdàlnom kell valakitől egy erős Nokia töltőt.

Igaz ez?



2014. dec. 30. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Végre egy jól informált eladó.
2014. dec. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Ezekben már újabb fajta aksik vannak, és nem véletlenül írja ki az a telefon egy bizonyos merülési szintnél, hogy töltsd fel.
2014. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha minden telefon meg akku tökéletes lenne. Meg ha az emberek értenének hozzá, rövidesen minden telefongyár tönkre menne.
2014. dec. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell formázni, mindig ugyanúgy kell tölteni, sosem szabad teljesen lemeríteni, mert az teljesen tönkreteheti az akkut
2014. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat! Az eladò valòban nagyon jò fej volt.

Boldog Ùj Èvet! :)

2014. dec. 31. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit ugyan megkésve már, linkelem a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Boldog Új Évet! :)

2014. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a vàlaszt, nagyon hasznos! :) Sikerekben gazdag 2015-öt!
2015. jan. 1. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!