Android 5 lollipop?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem hogy pontosan melyik készülékekre jött ki a lollipop?

A készülék nevét és tipusát szeretném megtudni és hogy a lollipop mivel lett jobb mint a kitkat!?



2014. dec. 30. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

LG Nexus 5 és 4

ASUS Nexus 7 (tudtommal 2012 és 2013 egyaránt megkapta)

LG G3


A mai napig bezárólag én ezekről tudok csak.

Egyébként sok mindenben javult, az akkus üzemidő az egyik ilyen. Emellett sokkal gyorsabb általánosságban a működése. De nagyon sokat változott. Viszont még tömve van hibákkal, amik néhány embernek megkeserítik a használatot. Például gyors merülés (ironikus, mi?), nem működő bluetooth, és hasonlók.

2014. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Még kihagytad a Nexus 9-et és Nexus 6-ot, de ezek ugye alapból Lollipop-al jelentek meg.


Meg a Moto G-t (mind az első és második generációs változatot), meg ha jól rémlik már a Moto X 2014-re is kint van, Moto E-re meg első generációs Moto X-re várhatóan januárba jön.


Hogy miben jobb? Leírhatatlanul sok az újítás, rengeteg minden változás történt a motorháztető alatt amiről átlag felhasználó nem is tud (meg még időbe telik mire a fejlesztők is kiaknázzák a lehetőségeket), amit meg a felhasználó is észrevehet a gyakorlatban az az egész dizájn megváltozása (Material Design), jobb üzemidő (bár nekem változatlan, talán fél órával jobb lett a screen-on-time-om), jobb teljesítmény, lockscreen értesítések, stb.

2014. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kettő telot néztem ki ezek közül.

Nexus 4 és moto g.

Melyiket válasszam a kettő közül?

2014. dec. 30. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz, a Moto meg a két újdonság kimaradt.


Kérdező: Moto G 2. gen szerintem. A Nexus 4 akármennyire is Nexus, már eléggé öreg, és nem bővíthető. Meg ahogy sejtem, egyszerre fejeződik be a támogatásuk.

2014. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Legnagyobb problémát nem is írtad a Nexus 4-el kapcsolatban: nagyon rossz az aksija. Hiába van szinte ugyanakkora kapacitású aksija, mint a Moto G-nek, sokkal kevesebb ideig bírja.


Már csak ez miatt is Moto G.

2014. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viszont ha a Moto G 2014-et nézted ki akkor lehet érdemes várni a 4G-s változatra.

Pletykák alapján nagyobb aksija lesz, Snapdragon 410 (ami azon kívül, hogy kicsit jobb teljesítményű, még kevesebbet is fogyaszt, ez a nagyobb aksival párosítva még jobb üzemidőt eredményez), meg természetesen 4G.

2014. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Szoftvertől függ, nálam teljesen jó az üzemideje.
2014. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!