Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note megbízható...

Xiaomi Redmi Note megbízható telefon?

Figyelt kérdés

Max 75 ezret szánnék új telóra! Ajánlották hogy jó, de még sosem hallottam erről a márkáról, viszont elég jó hardveres felépítése van, szerintetek?


Illetve ha nem ajánlja senki, akkor írnátok ami hasonló hardveres felépítése már ha van!


2014. dec. 30. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól hogy nyolc magos még egyáltalán nem biztos hogy jó. Egy MediaTek MT6592-ről van szó ami hiába nyolcmagos de nem képes hozni az elvárt szintet.

Írd le hogy hol akarsz telefont venni, mert így nem tudok mást ajánlani.

2014. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem, de ennél csak jobbat találhatsz, mert kémkedik utánad.
2014. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted #2? Hogy hogy kémkedik utána?
2014. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jancski ***** válasza:
Lg g2 de ez csak gsm boltokban kapható ennyiért.
2015. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Varga József 1987 válasza:
Nekem a családomba kettő ilyen telefon is van, teszi a dolgát amit kell, csak 1 db SIM-mel használjuk, így nem tudom hogyan működik 2db-vel, de nem hinném, hogy probléma lenne vele, én Kínából hozattam el mind a 2-t darabonként 75-ezer lett a végösszeg úgy hogy VÁM-ot, ÁFÁ-t is fizettem, még egy 32GB-os memória kártya is belefért ill. root-olás is... Én csak ajánlani tudom a készüléket, fél éve használom, nagyon szeretem, abszolút nem bántam meg! Kérdezz nyugodtan...
2015. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!