Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnek venni...

Telefont szeretnek venni internetes oldalrol ujonnan es kattyafuggetlenul tudnatok ajanlani valamifele oldalt?

Figyelt kérdés
Tudnatok nekem olyan oldalt mondani mint pl a gsmline (gsmvonal.hu) oldal? Es ez a gsmline oldal megbizhato?

2014. dec. 30. 16:35
 1/4 kérdező.. ***** válasza:

Nem megbízható,lutri garanciát adnak ott és szürke importos telefonokat árulnak.


Expansys,speedshop,aqua,edigital.

Én csak expansys-tól vettem még de náluk megbízhatóbb bolt nem létezik.

2014. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem na majd rakeresek erre az oldalra. Es ez mit takar ez a lutri garanci vagy micsoda ez na meg a szurke importos cuccok?
2014. dec. 31. 02:27
 3/4 kérdező.. ***** válasza:

Az a gsm boltokban bolti garanciát vállalnak nem hivatalos gyártóit és ha valami baja lesz a telefonnak akkor viheted vissza a bolthoz ahol azt csinálnak vele amit akarnak.

A másik hogy nem hivatalosan szerzik be az árut hanem valahonnan Ázsiából szállítják őket mint használtan és itt eladják mint 0 perces használtként.Azért olcsó.

2014. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha ertem akkor koszonom a valaszod megfogadom
2015. jan. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!