Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 4 és...

Samsung Galaxy Ace 4 és Telenor mini sim intolerancia. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nemrégen vásároltam egy kártyafüggettlen Samsung Galaxy Ace 4-et, és a Telenoros sim kártyámat mini simkártyára cseréltettem. Azonban a sim kártya hardveres követelményei nem egyeznek a telefon kívánalmaival(ezt a Telenoros hölgy mondta miután visszavittem hogy a valami nem oké). A tünetei hogy bár a sim kártyát és a hálózatot felismeri, de csatlakozni nem képes rá. PIN-t kér és el is fogad(de változtatni és kiállítani nem enged).

A hölgy azt javasolta hogy egy másik Andoridos verziót kell rá telepíteni vagy cseréltetni.

A kérdésem hogy ha cseréltetnem kell milyenre(mert a hölgy azt nem tudta megmondani), vagy melyik Androidos Op-ot kell leszedni hozzá?



2014. dec. 30. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Sim kártya hardveres követelményei... Tudod mi a követelmény? Egy mobil. Ennyi. Javaslom, személyesen menj be egy telenor üzletbe. Ne franchise partnerhez, ne ilyen-olyan partner üzlethez, hanem egy Telenor üzletbe és mondd el a problémádat!
2014. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!