Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl hangos zenelejátszásra...

Túl hangos zenelejátszásra megoldás?

Figyelt kérdés
Nekem 2014-es moto G-m van, de a többi új telefonon is úgy vettem észre, hogy a zenelejátszó a leghalkabbra véve is hangos fül- vagy fejhallgatón keresztül. A hangerőt nem lehet valahogyan csökkenteni? Egészen halkra.

2014. dec. 27. 14:23
 1/7 szucsek válasza:
beállításoknál keress olyat, hogy hangvezérlés vagy valami
2014. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Az ugyanaz, mint az oldalsó hangerőgombok nyomkodása.A leghalkabbon is hangos. Tapasztaltam ezt Xperia SP-n, Ace 4-en is.
2014. dec. 27. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Jézus. Te most vagy szórakozol, vagy kutya vagy, de legalábbis a füleid mindenképp. Mivel akarod Te hallgatni? Alap esetben alig hallani valamit is.
2014. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szórakozok, és a hallásom is átlagos. Hát, nem tudom, lehet az is számít, hogy USB-n keresztül tettem fel számokat pl. CD-ről, nem a play áruházból töltöttem le. A Google zenelejátszóját használom, az van a telefonomon eredetileg.
2014. dec. 30. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is USB-n másolok, ráadásul veszteségmentes zeneszámokat, és semmi baj nincs a hangerővel. Mikor CD-ről grabbelsz, nem lehet, hogy a kimeneti fájlok lesznek túl hangosak? (Ideális esetben a maximum 0dB, vagy kicsivel alatta). Bár akkor torz lenne bizonyos hangerő felett. Amit még tudok tanácsolni: Nézz be a hangszínszabályzóba, nincs-e valami elállítva. Ha nincs, töltsd le a Neutron trial változatát, lépj be az Audió Hardver menüpontba, és kapcsold ki a Hardver Erősítése opciót. Eztán lépj vissza a lejátszó kezdőképernyőjére, és lapozz balra. Ott jobb oldalt lesz egy csúszka, azt húzd lefelé. Ha ez sem, egyszerűen nincs tippem.
2014. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd holnap reggel ki is próbálom, hátha. :)
2014. dec. 30. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben, ha mégsem menne, írj ide, hátha sikerül valamit kitalálni.
2014. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!