Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 7-et kaptam karácsonyra,...

Nexus 7-et kaptam karácsonyra, recseg ropog az egész a kijelző sárgás, akadozik pedig még csak 1 hetes, ez normális? Haverom is panaszkodott rá de nem vettem komolyan

Figyelt kérdés
van rá főzött rom ami jobban működik? samsungról váltottam, nem hiszem el hogy minden android ilyen rossz

2015. jan. 1. 17:01
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
Nem ez nem normális,főleg nem nexusra.
2015. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami gyári hibás fost kaptál. Vidd vissza, garanciába meg kell hogy csinálják
2015. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan vetted, nem valami kamu gsm-ből?
2015. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

normális helyről vettem,edigitalból

nem attól szar

2015. jan. 1. 19:57
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
Akkor gyári hibás.Vidd vissza vagy vidd az lg szervízbe.
2015. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nexus 7 2012 vagy 2013?


2012-nél teljesen normális, ha akad, lassú NAND Flash-t raktak bele meg a SoC memória kontrollerje is szar, így elég gyenge a teljesítménye (játékokban jó meg minden, meg ha csak egy dolgot csinálsz akkor sem gáz, de azért folyton akad).


A sárgás kijelző egyáltalán nem normális, nem mondom, hogy tökéletes a kijelzője, de azért nem sárgás.


Ha 2013-as akkor abszolút semmi panasz nem lehet rá, annak jó a teljesítménye, tényleg nagyon gyors, és a kijelzője is kifejezetten gyönyörű.


"samsungról váltottam, nem hiszem el hogy minden android ilyen rossz"


Egy gagyi Samsung után válasz egy vagy selejtes példányra vagy egy gyenge tabletre (ha a 2012-es N7-ed van) és 2 készülék alapján te már leírod az egész OS-t? Gratulálok.

2015. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!