Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnak az emberek...

Hogyan tudnak az emberek androidos telefonon vírust bekapni?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy az android tele van vírussal és használhatatlan,de ezt hogyan kivitelezik ki?5 éve használok androidot és életembe egy vírust nem kaptam be pedig rendszeresen töltök le dolgokat rá
2015. jan. 1. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Látod, ez Neked épp olyan rejtély, mint nekem az, hogy az Android hogy kényszeríthető laggolásra.
2015. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én a te rejtélyedre rájöttem, fogsz egy régebbi gyenge teljesítményű telefont,és megnyitsz egyszerre 2 mp alatt 8 alkalmazást és garantáltan laggolni fog
2015. jan. 1. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Csak barmok az emberek és bedőlnek a reklámoknak, vagy hogy is nevezik ezeket a "Te vagy a 99999 látogató" stílusú szaroknak
2015. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Amikor az emberek az androidról beszélnek, akkor általában az alsókategóriás belépőszintű készülékeket veszik alapul, míg a konkurens (általában Apple) termékéből a csúcsot. Tehát így jön ki, hogy az android mindig laggol, lefagy, az iPhone meg sohasem. De egy csúcskategóriás -mert az iPhone is az- android, mint a Nexus, a Galaxy S 4-5, vagy az LG G3 nem igazán szaggat be. Persze van még sok jó androidos készülék, de nincs kedvem felsorolni mindet.:D


Bocsi, ez kicsit off volt, de ki kellett engednem magamból.

2015. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2: Nekem még az sem sikerült. Megnyitásnál van némi hatásszünet, de laggolás nincs egy szikra sem. Pedig a KitKat, egy több mint 4 éves, 1 magos, 1 Ghz-es processzor, 512 MB RAM, és egy szűk tárhely elég kellene legyen ehhez. Ráadásul sokan egy felsőkategóriás telefonnál panaszkodnak akadozásra, nem holmi kis vackon.
2015. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. sajnos az én belépőkategóriás telefonom már kezdi megadni magát ilyen téren,de én garantálom bármilyen iphone,nokia fannak hogy a következő középkategóriás telefonom olyan tökéletesen fog menni hogy az álluk leesik
2015. jan. 1. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki jól használja az Androidot, akkor tud olyan smooth lenni, mint bármi más. Csak sokan nem tudják, hogy a gyártó átalakított rendszere mit is csinál a telefonnal.
2015. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hello! Nekem most jött vissza a szervizből a Note 4 mert bekaptam weben valamit, valami pókeres oldalról, teljesen kifeküdt a telefon, újra se tudtam rakni, a szervizben húzták újra valami géppel ami újraírta a loadert is vagy mit magyaráztak, szóval létezik a dolog
2015. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!