Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A wo mic nevü programmal...

A wo mic nevü programmal megygyült a bajam, valaki help?

Figyelt kérdés

Mindent rendesen megcsináltam , a készülékre feltelepitettem a programot , beállitottam usb-re és start , feltelepitettem gépre , utánna rámegyek a connectoin , ott az usb-re utánna ok és ezt dobja ki :


Error

No device is detected. Make sore you have done the following:

1.Connect your phone with PC by USB cable and

2.Install USB driver correctly and

3.Enable 'USB debugging' on your phone

If you already did all above, you should see your phone is listed as one 'ADB Interface' in the Device Manager of PC


Kérem ha valaki tudja mi lehet a baj azt kérem hogy segitsen szoljon .



2015. jan. 2. 01:13
 1/7 Vortrex ***** válasza:

Vagy az "USB-s hibakeresés"(USB debugging) nincs bekapcsolva, vagy az ADB driver hiányzik, ami valószínűbb mert a legtöbb gép nem találja meg automatikusan.

Itt van egy driver installer [link]

2015. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az auto debigging be volt kapcsolva a készüléken , amugy hogy ha feltelepitem ezt a drivert , akkor müködni fog ?
2015. jan. 2. 19:51
 3/7 Vortrex ***** válasza:

Nem, viccből linkeltem :-)

Kettőnk közöl csak te tudod kipróbálni

2015. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz , köszönöm még 1x ha sikerült akkor szolok :)
2015. jan. 4. 01:33
 5/7 A kérdező kommentje:
És gondolom ezt telora kell :)
2015. jan. 4. 01:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jo sikerült megoldani , feltelepitettem a programot a gépre és utánna már elindult , mondjuk eléggé viszhangos , és rosszabb minöségben veszi fel a nagot mint ha szimplán a készülékröl venném fel a hangomat , de azért kösz a segitséget , ment a zöld pacsi :)
2015. jan. 4. 02:18
 7/7 Vortrex ***** válasza:

...../ )

.....' /

---' (_____

...... ((__)

..... _ ((___)

...... -'((__)

--.___((_)

2015. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!