Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone 6-os...

Szerintetek az Iphone 6-os telefonnal probléma?

Figyelt kérdés

Csomó videót láttam az Iphoen 6 os telefonokról hogy könnyen meggörbülnek.. tudom-tudom alumónium... meg hogy a Samsung is hajlik azt is tudom.

De egyáltalán a mit lehet ezzel kezdeni ha ilyent szeretnék?!

Engem nem zavar hogy az iPhone elavult hardverelemekből (amin már pár éve a technológia túlhaladott) épít telefont, mert teccik a formája, meg azt mondják róluk, hogy gyorsabban mint a Samsugnok.

Valakinek ötlete?



2015. jan. 2. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Az az otletem hogy inkabb egy helyesirasi szotarat vegyel a kezedbe mint egy iphone 6ot
2015. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

"De egyáltalán a mit lehet ezzel kezdeni ha ilyent szeretnék?!"

A hajlítgatással? Pl ha érzed, hogy feszül rajtad a farmer, ne akard beszuszakolni a készüléket. Samsung is hajlik, csak az nem marad úgy, de kétlem, hogy NYÁK hosszú távon örülne neki.


"Engem nem zavar hogy az iPhone elavult hardverelemekből"

Ez egy nagyon gyakran felmerülő tévhit. Lehet, hogy alacsonyabb az órajele a processzornak, és kevesebb magot is tartalmaz, de ezek egyenként sokkal erősebbek, mint amivel a konkurencia készülékeiben találkozhatsz. Talán csak a Denver magos Tegra K1 gyorsabb nála manapság.

2015. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
12%

Samsungnál bármi jobb.De vannak sokkal jobb telefonok mint az iphone 6.

Nexus 5-t vagy 6-ot vegyél inkább.Fele ár dupla tudás.

2015. jan. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Farkasadi ***** válasza:
Van egy jóóóóö ötletem: járd ki az általánost mégegyszer
2015. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3# "Nexus 5-t vagy 6-ot vegyél inkább.Fele ár dupla tudás."

Ezt hol láttad? Nexus-t a Google készítí és semmi pluszt nem rak bele a rendszerbe! Simán stock android van rajta. Samsung, Sony, LG, Satöbbi mindig rak bele saját cuccokat. iOS szinte semmivel nem tud tőbbet mint pl. S5. Hiába újabb Iphone 6 nem tud nála többet. ÉS Samsung nem hajlott el nekem. Szval nem kell kamuzni. Iphone 6 se hajlik. Csak a 6 Plus hajlik könnyen.

2015. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Bármilyen telefont is akarsz venni ne vegyél androidosat... kis használati idő után úgy belassul hogy semmit nem lehet vele kezdeni... az IOS időtálló és nem lassul be vagy ha igen akkor is csak évek mulva és csak kis mértékben. Persze majd idő kell hogy át állj erre a rendszerre egy másikról. Az előzőnek igazat adva tényleg csak a plus hajlik (de az se csak úgy magától...) a sima 6 nem hajlik
2015. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kérdező.. ***** válasza:
Az előzőnek nincs igaza.Van androidból is olyan ami tovább lesz gyors mint az IOS. Például nexus.
2015. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 20:07

Na az ilyen szellemileg alulmaradottak minek jöttek a Földre???

Méghogy a droid fél év múlva belassul?? LOL

Te se használtál droidot mostanában. Szánalmasak az ilyen ész nélkül baromságokat írkálók.

Van itthon wp, iOS és droid is. Ki kell, hogy ábrándítsalak, de egyik sincs belassulva.

2015. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!