Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Telefont vegyeek 70ezerig?

Milyen Telefont vegyeek 70ezerig?

Figyelt kérdés
Akkuja legyen jó, és középkategóriás.

2015. jan. 2. 21:36
1 2
 11/15 anonim válasza:
lg g2
2015. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, nem a kérdéshez kapcsolódik hanem inkább egy egy válaszhoz.

Sokakat olvasok itt,, hogy szidják azokat akiknek iPhone van, mert szerintük magamutogatásból van nekik, státusszimbólum, es túlárazott.

Nem rég voltam huzamosabb ideig külföldön több helyen is, és ahol megfordultam nagyon sok almás telefont láttam, és a gazdájuk vagy éppen akinek nem iPhone volt is pont leszarta hogy a másiknak milyen van vagy éppen miért.

Egyáltalán nem túlárazott, bárki megveheti akar minimálbérből is probléma nélkül.

Ez ilyen magyar betegség hogy mindenki a más zsebében szeret turkálni, és azzal foglalkozni hogy ki mit csinál és mkért pont olyan telefonja van amilyen.

2015. jan. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bence4 ***** válasza:
lg l90 nagyon jó ajánlat 38 ezerért lehet venni,teljesen jól használható.
2015. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12. azért 300ezer nem egy minimálbérbarát ár :) még törlesztőrészlettel se
2015. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem pl Angliában 390 körül van a minimálbér, abból futja az iPhone 😀

Előfizuval meg főleg.

2015. jan. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!