Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel lehet megnövelni az...

Mivel lehet megnövelni az akksi időtartamát?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy S3

Pár hete va meg, és azóta fenn áll ez a probléma hogy Nagyon gyorsan merül le. 2100 mAh.

Valami program nincs rá?

Már van rajta két akkukezelő program.

Szerelőhöz vigyem?



2015. jan. 2. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van csak neo-ba. Gyorsan merül viszonylag nekem is de ez az idő múlásával sokkal többet fog nőni, utánna pedig csökkenni. És azoknak az alkalmazásoknak semmi értetmük sincs konkrétan. Amivel tényleg energiát lehet megtakarítani az a képernyő fényereje (de nagyon sokat), meg a CPU használtságának a csökkentése.
2015. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj, míg ennyit is bír. Vegyél egy Power Bankot, és nincs gond.
2015. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, csoda sajna nincs. Az ilyen programok, lehet még jobban is merítik a telót, mert összeakadhatnak, lehetnek bug-osak..stb. Az a legjobb egy telón, ha minnél kevesebb app fut a háttérben rajta, az ilyen takarító, meg akkukezelő appok, vírusírtók meg csak rontanak a helyzeten.

Fényerő ne legyen maxon ha nem kell, illetve ami nagyon meríti az a játék és a film.

Viszont gondolom használtabn vetted? 1-2-3 év alatt az aksik is sokat vesztenek az erejükből, szal ha egy fél napot bír akkor nem árt cserélni. Vegyél egy újat pár ezerért ebayről és tedd be. Asszem s3-mon kivehető:)

2015. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit nem használsz vagy alig használsz app-ot azt szedd le, az akku kezelő programokat pedig felejtsd el, mert semmit sem érnek, mint ahogy ezt már előttem is írták...
2015. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocs, ez lemaradt:Nekem is S3 Neo-m van:))
2015. jan. 3. 10:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Ami még lemaradt:nem használtan vettem

Media Markt.ból

2015. jan. 3. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!