Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobilnál még létezik a...

T-Mobilnál még létezik a Domino NetGO internetcsomagok?

Figyelt kérdés

Én már egy éve NetGo M csomagban vagyok benne, ami 500Mb és havonta 1000 ft. Szeretettem volna egyel nagyobb csomagba lépni, mert nagyon lassúnak találom 2 nap után már lassítják is a netem mert "eléri az adatforgalmam mennyiségét" pedig csak facebookozok semmi mást. Telefonom meg számolja az adatforgalmat de még 80mbet sem érem el 2 nap alatt nem hogy az 500-at. Elég érdekes.

Aztán látom, hogy a weboldalukon olyan csomag van hogy Domino NetPlusz ki is néztem a NetPlusz L-t mert az 1 GB és 1290 ft lenne havonta. Pont is jó is lenne, mert mindig 1500 ftal töltöm az egyenlegem. Felhívtam a 1777-et ahol az a feltétele a csomagnak, hogy ha a Domino Surf csomagba belépek és annak a havi díja pedig 890 ft és így akkor már nem is kell. Nem tudom, hogy én értettem e félre.

Domino NetGonál amibe vagyok csak 1000 ft. havonta és nem találom sehol, hogy ennél nagyobb mennyibe kerülhet ha még létezik egyáltalán.


2015. jan. 3. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:

'Domino NetPlusz ki is néztem a NetPlusz L-t mert az 1 GB és 1290 ft lenne havonta"


Ne keverd ezt a két oszlopot:

"Még több netre van szükséged" és a "Nincs még net a díjcsomagodban"


Az első a bővítés, a második az önálló csomagok árát jelzi. Kattints ide-oda, mert beszoptatós, mint minden hazai szolgáltató.



"ahol az a feltétele a csomagnak, hogy ha a Domino Surf csomagba belépek"


Wattafakk?


Reigsztrálj be a T weblapra a telószámoddal és magad kapcsolgathatod ki-be a szolgáltatásokat.

2015. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!