Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak?...

Mi a baja a telefonomnak? Hogy lehet a képernyőzárat feloldani?

Figyelt kérdés

Van egy Nokia Lumia 520as telefonom.Pár hónapja betört a kijelzője és azóta nem reagál a kijelzője.Első érintésre kattan egyet aztán lefagy vagy nem reagál(nem tudom melyik).

Ki lett azóta cserélve a kijelző de ez sem segített...Ugyan úgy első érintésre reagál.Foggalmam sincs hogy mi a baja.Pár napja viszont kipróbáltam és MŰKÖDÖTT.Még a játékok menübe is bele tudtam menni.Eztán leraktam a telefont és kezdődött minden előről...nem reagál csak az első érintésre...Felvetődött az ötlet hogy mi lenne ha újraraknám az egész Windows rendszert mert lehet hogy az fagy le...Mondta egyik ismerősöm hogy a Nokia Pc Suite-val lehet frissíteni meg újrarakni meg stb.Csak ezzel az a baj hogy nem tudom a képernyőzárat felhúzni és nem tudok a telefonhoz hozzáférni..Valakinek nincs valami ötlete hogy mi lehet a telefonommal,mi ment tönkre benne,illetve hogy van e valami módja újratelepíteni a rendszert?Előre is köszönöm!



2015. jan. 3. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Megint egy új mese a "találtam egy telefont"
2015. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki a fene írta hogy találtam?Nem fel akarom törni a képernyőzárat(nincs rajta jelszó...)csak nem érzékeli a képernyőt a telefonom és valahogy fel kellene húznom hogy a telefonomat lássa a suite....
2015. jan. 3. 17:39
 3/3 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám.
2017. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!