Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennek mi lehet az oka? Tapaszt...

Gyevickie kérdése:

Ennek mi lehet az oka? Tapasztelt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy Doogee Discovery (kínából) nagykijelzős mobilom, Android rajta 4.2.2. Az utóbbi 2 napban nem úgy működik a net, ahogy kéne. Igazából nem is konkrétan a net, hanem bizonyos honlapok. Megpróbálom leírni a legérthetőbben, hogy mit tapasztalok. Olx.hu nem enged keresni, üzenet beírása után hiába nyomom a küldés gombot nem reagál. Idokep.hu hiányosan töltődik be. Vatera.hu úgy néz ki, mint a gyengénlátó verzió. Moly.hu be se tölt csak a fejléc. A telefonon a gyárilag benne levő böngészőt használom wifi mellett. A probléma tényleg csak az utóbbi 2 napban jelentkezik, előtte hibátlanul ment minden. A fent említett oldalak alkamazás verzióját letöltöttem (kivéve moly), az szuperül működik, no problem. A telefonon van vírusvédő, Avg.

Viszont, az említett oldalakat kipróbáltam egy régi verziójú androidos (2.2) Samsung telón, szintén gyári böngészővel, wifivel es minden tökéletes.

Látott már valaki hasonlót? Tanácstalan vagyok...



2015. jan. 3. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és még annyi, hogy laptopon, gépen sem tapasztalok semmilyen hibát.

A telefonon pedig semmilyen beállítást nem piszkáltam.

2015. jan. 3. 18:27
 2/4 bence4 ***** válasza:
Lehet hogy elfogyott a neted,és akkor belassítja a szolgáltató.
2015. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, Upc netünk van, ahhoz kapcsolódok a wifivel. Mobilinternetet nem használok! Remélem jól értelmeztem a dolgot...
2015. jan. 4. 14:58
 4/4 A kérdező kommentje:

Újra megnéztem a telefon böngészőjét és csak próbaképpen ürítettem a gyorsítótárat, a cookie-kat és az előzményeket. És minden helyreállt!

(Nem vagyok egy hatalmas technikai zseni, valószínűleg azért nem jutott ez eszembe előbb.)

2015. jan. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!