Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon mizu D402-nek az előlepi...

Navon mizu D402-nek az előlepi kamera mellett van egy kis led szerűség. Annak mikor kell villogni vagy valami? Még sosem villogott.

Figyelt kérdés
Se amikor lemerült, töltött, üzenet jött, nem fogadott hívásnál sem. Sosem láttam még jelezni.

2015. jan. 3. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az aminek mondod, ez esetben hibás. A másik lehetséges dolog pedig az, hogy fény és távolság érzékelő. Konkrét kép nélkül nem igazán tudom megmondani. :)
2015. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a legszebb az egészben, hogy ahogy nézem google-n, nincs is olyan led ezeken. :D:D De nekem a fólia is ki van ott vágva. a pótfólia is. és egyszer neten is láttam egy ilyet, ainek volt ott valami. de most nem találom.
2015. jan. 3. 19:17
 3/7 A kérdező kommentje:
2015. jan. 3. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Előlapi kamera is lehet.
2015. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az előlapi kamera mellett helyezkedik el.
2015. jan. 5. 20:27
 6/7 anonim válasza:
nekem is van a navon d 402 es telefonomnál, nekem se csinál semmit edig észre se vedtem csak megnéztem , amugy szerintem az amikor telefonálsz és a füledhez rakod akkor elsőtétül amikor elvesze megint van kép erre tippelek , :)
2015. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az az. Már rájöttem. :D
2015. jan. 11. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!