Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? A szemem...

Mit csináljak? A szemem mellett van egy pattanás vagy mondjam úgy hogy kelés szerűség . Www.Kepfeltoltes.hu/121018/BILD0531_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
Nyomjam ki szerintetek ?
2012. okt. 19. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. okt. 19. 17:09
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
én kiszúrnám tűvel, majd lefertőtleníteném
2012. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. (nem biztos hogy, csak pont így nézett ki.) Én nem csináltam vele semmi, és amikor elmentem kozmetikushoz megpróbálta kinyomni, szurkálta, meg minden, de nem sikerült neki. (a történethez hozzátartozik, hogy az alsó szemhéjamon volt, szóval ott nehezebb is...)Ott volt nekem egy pár hónapig, aztán kifordult vagy mi és eltűnt. Próbálkozz, de szerintem nem zavaró. :)
2012. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne!Otthon ne,ez kozmetikus.Szem körül ne csináld,erek és idegek is futnak ott,nem kellene a tűvel eltalálni egyet.Sőt akármit ki sem lehet a szem körül.
2012. okt. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ne járj vele,nekem is volt a kozmetikusom nemrég szurta ki tüvel,iszonyatosan fájt de tuléltem pár napig pattanás szerü sebhely volt mostmeg már nemis látszik,fontos,hogy ne te nyulj hozzá,menj kozmetikushoz majd ő eltünteti :)
2013. márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló nekem is volt a szememnél.

Fertőtlenített tűvel megkarcoltam a tetejét, majd kijött belőle, aminek ki kellett jönnie. Pici kis var lett rajta, pikk-pakk begyógyult.

2013. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!