Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs internetem? Domino5!?

Miért nincs internetem? Domino5!?

Figyelt kérdés
Domino 5 simkartyam van. Havonta kapok 10 percet es 50 mb netet amit 30 napon keresztul hasznalhatok. Nokia lumia 520 am van, bekapcsolom az adatforgalmat es nincs internet hozzaferes. Ma kaptam egy uzenetet hogy megint van 50 mb keret de nem tudok internetezni? Mit csinaljak?
2015. jan. 4. 08:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Dns hibat ir a bongeszoben
2015. jan. 4. 08:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs tér erő. Ne tévesszen meg, mert nem egyformán jön a két térerő.
2015. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Többször probaltam nem egy helyen. Elozo honapban is lett volna de akkorse volt. Telenoros simkartyaval nem voltak ilyen problemaim, nem kellett semmit kulon beallitani.
2015. jan. 4. 08:48
 4/9 anonim ***** válasza:
A lefedettségi térképet is megnézheted. Nem ugyan az mint a másik szolgáltatónál. Lehet hogy a faludba nincs is térerő.
2015. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rajta van a 3 g lefedettsegi listan a varos neve.
2015. jan. 4. 08:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Az internetbeállításokat ellenőrizted?
2015. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd az APN-t. Lehetőségek: internet, wnw, internet.telekom.
2015. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beallitasoknal APN t nem talalok, csak VPNt.
2015. jan. 4. 13:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Telekom hu 3g van az internetnel es wnw van írva. valtoztatni nem enged, csak újat csinalni.
2015. jan. 4. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!