Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s, vagy androidos teló?

Iphone 5s, vagy androidos teló?

Figyelt kérdés
Először lenne iphone-om, mert meguntam, hogy az android egy év után lelassul. Érdes-e Iphone 5s-t venni?

2015. jan. 4. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is 5S-em van szerintem nagyon jó telefon. Én mindig is Iphone ellenes voltam, de csak azért mert sose volt iPhoneom és a specifikációkhoz viszonyítottam. De mikor először megkaptam a 4-et azóta az android nem is érdekel. iPhone nem fog idő után belassulni. Nagyon jó kis teló tudd lenni ha hozzászoksz az ilyen hülyeségeihez, hogy nincs bluetooth küldés, zenét csak iTunessal stb.
2015. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

EWz egy olyan kérdés, amit jószerivel csak Te tudsz megválaszolni.

Itt majd egymásnak esik az Iphone és Android (mondjuk Samsung vagy más) tábor, de abból Te nem fogsz okulni.

Meg már nagyjából Te magad megadtad a választ.

Akkor legyen Iphone.

De tudod van a mondás: lakva ismerni meg egymást.

Kívánom, hogy az Iphone minden várakozásodat hiba nélkül teljesítse.

Boldog Új Évet!

2015. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Neked is Búék! :D

2015. jan. 4. 11:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy iPhone 5st és egy Galaxy s5-öt/nexus 5-öt aztán dönts, mindkettőnek van előnye/hátránya, egyéni preferencia kérdése, ki mit választ.
2015. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az 5.0 után az android is egészen más lesz
2015. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Samsungot nehogy kipróbálj mert akkor tényleg megutálod az androidot. Inkább egy Nexus5-t próbálj ki az sem fog belassulni.
2015. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
mindenképpen 5s ! nekem androidosom van (samsung s advance) és állandóan lefagy, meg kikapcsol magától.. szóval szerintem iphone:)
2015. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na ebből látszik, hogy sokan a Samsung miatt írják le az androidot. :) Utolsó próbálj ki egy Nexus5-t.
2015. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mo.-n az a baj hogy az emberek szerint az android egyenlő a Samsunggal,amikor az az android legalja
2015. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De csak azért, mert a Samsungot futtatják a legjobban.
2015. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!