Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elmondanatok hogy miben jobb...

Elmondanatok hogy miben jobb az iphone mint az androidos telefonok?

Figyelt kérdés
akarok venni de nemtudom milyen legyen,aztmondjak az iphone gyorsabb viszont azt is hallottam h nagyon konnyen elromlik..na most? :)

2014. dec. 4. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
semmiben sem jobb ;) csak menő mert drágább :)
2014. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első, neked nem volt iPhone-od, minek szólsz akkor hozzá? :D


az, hogy mi a jobb, az teljesen szubjektív dolog. ehhez az is kell ugye, hogy már legyen mindkettővel tapasztalatod.

a pénztárcádhoz szintén senkinek sincs köze, csak neked, ezért nem mérvadó az, hogy az egyik olcsóbb vagy drágább.

androidos telefonból rengeteg van, van olyan, ami szintén olyan gyors, de van, ami közel annyiba kerül, mint egy iPhone, mégis crash-elnek még a gyári alkalmazások is néha, lassú is...

szintén hamis állítás, hogy nagyon könnyen elromlik...nekem 3 év alatt volt 2 iPhone-om, egyik sem volt sosem szervízben...ez ugyanúgy igaz bármilyen más telefonra...van, amelyik bírja évekig, miközben egy ugyanolyan gyári hibás...ez benne van.

2014. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem a menosegre megyek csak.nekem olyan telefon kell ami folyamatos hasznalattol sem romlik el hamar.:)


ertem, szoval szerinted megeri megvenni egy iphonet?

es hogy van hozza a garancia? aztmondtak hogyha elromlik beviszem es egy uj keszuleket adnak..na most ez ugy van hogy csak akkor ha gyari hibas vagy ha mas baja van akkoris? es a kicserelt telefonnal ujra elolrol szamitjak a garanciat? :)

bocsi hogy ennyit kerdezek de mivel nekemeg nemvolt tapasztalatom iphone-nal ezert biztosra akarok menni :)

2014. dec. 4. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt iPhone de abszolút nem jött be!
2014. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
es mi volt az oka? mi.nem tetszett benne? :)
2014. dec. 4. 20:20
 6/8 anonim válasza:
embertöl függö hogy iphont szereted vagy androidot pl. valaki nokia párti akkor azt szokott venni ha valaki más samsungdan akk azt vesz
2014. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
eddig androidom volt mindig fagyogatott, sokáig töltött stb. 1 hete van iphonem de már meggyőzött az tuti :D sokkal gyorsabb 1x se fagyott be rohadt gyors....... 1x tutira megéri kiprobálnod ha pénztárcád engedi.
2014. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Nos akkor had kommentáljam szakszerűen.


Az iphone és az android szinte egyenlőek. Ne kezdjünk el ezen vitatkozni, hogy melyik miért szar.


Az iphonnak az a nagy előnye, hogy a szoftvert csak egyetlen telefongyártó használja így persze, hogy nagyon gyors és nem akad. Az android rendszert viszont minden egyes telefonra külön kell optimizálni amit a gyártók legtöbbször elrontanak. pl a samsung.


Gondolj bele, az a ruha is jobban áll amit rádszabtak, mint az amit egyszerre 30 ember hord. Viszont van a "királyi család" az android körében. Ez a Nexus csalás. A Nexus széri maga a Google (az android tulajdonosa) sorozata. Tehát a google nagyon vigyáz arra, hogy ezek legyen a legjobban futó gépek. Én egy Nexus 5-öt használok és még soha nem akadt meg, ellentétben a sony és samsung méregdrága csúcskészülékeivel szemben.


Az android másik előnye, hogy a végtelenségig személyre szabható és a felhasználónak is több lehetősége van belepiszkálni a telefonba.

2014. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!