Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L telefonom tudom...

Szal Dávid kérdése:

Xperia L telefonom tudom használni webcamera ként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés adott, de annyit hozzá szeretnék tenni, hogy egy barátom egy sokkal régebbi tabletjét tudja a gépéhez használni kamera ként, mikor USB-vel rá van csatlakoztatva. De nála még kihozza a tipikus: Média csatlakoztatás, stb és nála az is ki van oda írva, hogy "Kamera". Ha ezt aktiválja, a skype-ban tudja használni kameraként a telefonját.(De szerintem nem csak ott.) Xperia L-en viszont már egyáltalán nem hozza ki ezeket a választási lehetőségeket, de ha csatlakoztatom PC-re, ott sem adja hozzá alapból. Ez lehetetlen, vagy van rá megoldás?

2015. jan. 4. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Amelyiknek van webkam funkciója,az tudja kezelni usb n is. Ha jól emlékszem Windows 7 nekem csak kameraként látta.
2015. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!