Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az okostelefonról: ConCorde Smartphone 5500?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi a következő okostelefonról: ConCorde Smartphone 5500. Az ára e-digin 40ezer Ft. Szerintetek megéri az árát?


Itt egy link a telefonhoz: [link]


Engem kinézetre megfogott, meg tetszik, hogy nagy a kijelzője. Teszt oldalakon szinte csak jót olvastam róla. (kivéve a halk hang(?), rezgés). MTK MT processzor van benne. Azt írták több oldalon, hogy nem egy minőségi processzor. Ez mennyire észrevehető használat közben?

Ez a ConCorde márka jó? (Akinek van ilyen telefonja írhatna pár sort.)


Előre is köszönöm a válaszokat. Megy a zöld.



2015. jan. 4. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy nem az mtk processzorai a technológia csúcsa, de nem olyan rosszak. Sőt, egyre jobbak. Az ebben lévő mtk 6582-es procinak a teljesítménye is megfelelő ebben az árkategóriában.

Maga a telefon nem rossz, csak nagy. Nekem nem tetszenek ezek a ping-pong asztal méretű készülékek. Nekem még van egy elég régi Concorde tabom, sose volt egy erőgép, de még így 3 éve elteltével is működik, csak baromira nem szeretem használni (1 mag, 512MB ram miatt ez mondjuk nem is csoda)

2015. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod megy a zöld :) További véleményeket várok :D
2015. jan. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!